Kiralık Çadırlar

Kiralık Çadırlar! Kiralık çadırlar, kiralık ürünleri etkinliklerin olmazsa olmazı en önemli ana öğeleri unsuru. Etkinliklerde kullanacağınız özelliklere göre seçeceğiniz kiralık çadır ile ihtiyaçlarınıza uygun olan özel alanlar oluşturun.

Çadırlarımızı ihtiyacınıza uygun modelleri belirlemenize yardımcı olması için beğeninize sunuyoruz. Kiralık çadır ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin size ücretsiz danışmalık vermek bizim için mutluktur.

0
%
%100 Müşteri Memnuniyeti
0
Saat
24 Saate Kurumum İmkanı
Kiralık Çadir Kubbeli Read More

Kiralık Kubbeli Çadır

Kubbeli çadırlar; modüler ve hızlı kurulabilen çadırlardır. Davetler, Girişler, Fuarlar, Sergiler, Düğünler, Etkinlikler, Kermes ve daha birçok alanda kullanılabilen kiralık çadırlardır.

Kubbeli ÇadırlarKiralık Çadır

Read More

Kiralık Davet Çadırları

Kiralık davet çadırları; 5 metrelik modüller halinde kurulan faklı kaplama alternatifleri olan kiralık çadırlardır. Satış, davet, fuar, sergi, açılış, toplantı, tanıtım, düğün, tüm etkinliklerde kullanım imkanına sahiptir.

Kiralık Davet ÇadırıKiralık Çadır

Kiralık Tribün Çadırı Read More

Kiralık Tribün Çadırı

Tribün Çadırları; Açılışların ve törenlerin olmazsa olması tribün bir diğer adıyla protokol çadırları. Açılışta protokol oturma düzenini sağlayabileceğiniz basamaklı podyum kurulumu ve halı kaplama ile tam teşekküllü bir yapıya dönüşmektedir.

Tribün Çadır KiralamaKiralık Çadır

Kiralık Şeffaf Çadırlar Read More

Kiralık Şeffaf Çadırlar

Şeffaf çadırlar; çadırların şeffaf olarak kaplanması etkinliklere zengin bir görsellik katmakta ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasının yanında dış mekân atmosferinden de kopmadan davetlilere ortamın tüm güzelliklerini yansıtmaktadır.

Şeffaf Çadır KiralamaKiralık Çadır

Kiralık Şemsiye Read More

Kiralık Şemsiye

Kiralık Şemsiye; açık alanlarda geçekleştirilen etkinliklerinizde davetlilerinizi güneşten korumasının yanı sıra beklenmedik kısa süreli yağışlardan etkinliğinizin etkilenmesinin önüne geçmesini sağlar kiralık şemsiyelerimiz.

Şemsiye KiralamaKiralık Şemsiyeler

Organizasyonunuz mu var?

Kiralık çadır mı arıyorsunuz?

Bizi arayın veya biz sizi arayalım iletişim formunu doldurun sizi arayalım.